неділя, 4 січня 2026 р.

Анджеліна Джолі продає будинок і покидає Голлівуд

 

7676_andzhelina_dzholi2.jpg (28.3 Kb)

Анджеліна Джолі, якій цього року виповнюється 50 років, вирішила переїхати з Лос-Анджелеса.

Акторка виставила на продаж свій історичний маєток,вартістю 25 мільйонів доларів, у якому вона мешкає з 2016 року. Будинок уже показують потенційним покупцям.

Анджеліна планує жити між Нью-Йорком, де має свій модний бутік Atelier Jolie, і Європою (для приватності), а також в Камбоджі, громадянкою якої вона є.

Однією з причин такого рішення є бажання актриси поїхати подалі від драми:


«У неї ніяк не виходить позбутися галасливого Голлівуду, тому єдиний спосіб відпочити від нього – переїхати», – поділився Чже Бенджамін, актор і продюсер, чия співпраця з Джолі розпочалася у 2005 році.
Джерело: bilshe.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

Як носимі пристрої та AI-окуляри переписують логіку технологічної цивілізації

Yuri Svitlyk Носимі пристрої та AI-окуляри стрімко набирають популярності й поступово формують новий технологічний тренд. Сьогодні розбере...