неділя, 21 червня 2026 р.

Кіт Урбан вперше публічно звернувся до Ніколь Кідман після розлучення

 

4061_kit_urban1.jpg (27.59 Kb)

Кіт Урбан публічно привітав Ніколь Кідман з днем ​​народження через кілька місяців після їхнього розставання. Музикант вперше після розлучення звернувся до колишньої дружини у соціальних мережах.

У сторіс артист опублікував коротке повідомлення:

«З днем ​​народження, Ніколь Мері!»

Особливу увагу фанатів привернуло те, що Урбан використав друге ім'я актриси — багато хто сприйняв це, як особистий і теплий жест.

За даними Daily Mail, це стало першим публічним зверненням музиканта до Кідман після завершення їхніх стосунків. Пара оголосила про розлучення восени 2025 року після майже 20 років шлюбу, а офіційне розлучення було оформлено у січні 2026 року.
Джерело: bilshe.com

Немає коментарів:

Дописати коментар